ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:

  Jeśli nie masz jeszcze własnego profilu w serwisie to wejdź na pokład i dołącz do Nas - założ konto teraz ! Nie czekaj i wejdź na Fanpage KreskowkaPL


Bohaterowie

Zielona Latarnia (John Stewart)


BohaterJest ziemianinem wchodzącym w skład Korpusu Zielonych Latarni na Oa. Dzięki swojemu pierścieniowi potrafi latać, tworzyć pola siłowe i urzeczywistniać swoje wyobrażenia, np. broń. John jest zakochany z wzajemnością w Sokolicy.
Wonder Woman (Księżniczka Diana z Themiskery/ Amazonka/Diana Price)


BohaterPochodzi z Themiskery, legendarnej wyspy, na którą mężczyźni mają zakaz wstępu. Córka królowej Hipolity. Po kradzieży magicznej zbroi swojej matki by pomóc ludziom zostaje wygnana z wyspy. Charakteryzuje się nadludzką siłą i wytrzymałością. Potrafi Latać. W skład jej zbroi wchodzą srebrne niezniszczalne bransolety oraz lasso, które potrafi zmusić swoją ofiarę do wyznania prawdy. Diana jest niezwykle biegła w sztuce walki wręcz i potrafi komunikować się ze zwierzętami. Zakochana w Batmanie, jednak nie jest ona tak uprzedzona do tego związku jak Bruce.
Superman (Clark Kent / Kal-El)


BohaterPochodzi z Kryptonu. Zostaje wysłany na Ziemię jako niemowlę. Zostaje adoptowany przez Jonathana i Marthe Kent Jest najsilniejszym członkiem Ligi. Posiada super siłę i szybkość, potrafi strzelać laserami z oczu, tworzyć wiatr oddechem. Umie latać i ma rentgenowski wzrok.
Sokolica (Shayera Hols)


BohaterPochodzi z Thanagaru. Na rodzinnej planecie była detektywem i oficerem. W walce posługuje się buławą z metalu Nth z Thanagaru. Metal ten ma moc absorpcji energii magicznej. Jak każdy Thanagariańczyk posiada skrzydła. Z początku była bardzo tajemnicza. Zakochana z wzajemnością w Zielonej Latarni.
Marsjanin Łowca (J\'onn J\'onz)


BohaterPochodzi z Marsa. Jest ostatnim przedstawicielem swojego gatunku. J\'onn może przejść w stan ducha (stać się niematerialny). Posiada również umiejętność telepatii i zmiany kształtu.
Flash (Wally West)


BohaterNie urodził się ze swoimi mocami. Super szybkość zyskał podczas wybuchu w swoim laboratorium. Jest najszybszym człowiekiem na Ziemi. Po użyciu swoich zdolności musi dużo jeść i odpoczywać. Flash jest typowym kobieciarzem. Próbuje umówić się z każdą ładną napotkaną kobietą. W równoległej rzeczywistości jego odpowiednik zostaje zabity przez Lexa Luthora.
Batman (Bruce Wayne)


BohaterNie posiada żadnej mocy. Jest za to silny, szybki i zwinny. W walce korzysta z różnego rodzaju gadżetów. Uchodzi za wybitnego detektywa. Jego rodzice byli miliarderami. Zostali zabici gdy Bruce miał zaledwie 9 lat. Po tym wydarzeniu młody Batman wyjechał aby trenować. Po powrocie bronił mieszkańców swojego rodzinnego miasta Gothnam City przed bantydami. Posiada bardzo oddanego lokaja - Alfreda. Czuje coś do Diany, lecz nie chce się z nią wiązać z obawy o jej bezpieczeństwo.reklama


Aktywność zalogowanych

  • Brak danych

KlanyMasz pytanie zapytaj Moderatora
gg: 873717
1
reklama